+370 46 314 700; +370 685 19222
info@jolsana.lt
Deimės g. 6, Klaipėda
2016 9 rugsėjo

Vadovės žodis

jolanta_salygieneKlinikos vadovė gyd. Jolanta Sąlygienė

Mieli pacientai,

Kurdama kliniką siekiau, kad apsilankę joje rastumėte ne tik jaukią aplinką, bet jums būtų suteikta šiuolaikiška medicininė pagalba ir užtikrintas visiškas saugumas.

Klinika savo veiklą pradėjo 2008 m. rugpjūčio 1 d. Pradžioje teikėme tik dalinę pagalbą nevaisingoms šeimoms, tačiau nuo pirmųjų veiklos dienų ypatingą dėmesį skyrėme šiuolaikiškos laboratorijos ir operacinės įrengimui.

Labai džiaugiamės, kai 2010 m. vasario 8 d. atlikome pirmąją IVF (apvaisinimas mėgintuvėlyje) procedūrą, o 2010 m. gruodžio 15 d. buvo atlikta pirmoji ICSI (intracitoplazminė spermatozoidų injekcija). Už šiuos klinikoje įgyvendintus pasiekimus esu ypač dėkinga embriologėms Živilei Gudlevičienei ir Aušrai Blažėnienei, biologei Reginai Petrauskienei, kurios suteikė daug neįkainuojamų žinių ir atliko didžiulį dirbą, kad šiandiena visu pajėgumu veikianti laboratorija puikiai funkcionuotų ir savo pacientams galėtume teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Didžiuojuosi, kad mūsų klinikoje nuo šiol procedūros atliekamos jau ir moderniai įrengtoje operacineje. Joje dirbantys aukštos kvalifikacijos gydytojai turi galimybę saugiai atlikti visas su nevaisingumu susijusias procedūras. Dabar klinikoje teikiame visas šiuolaikines diagnostines ir gydymo paslaugas, todėl pastojusios moterys nėštumo eigą gali sekti mūsų klinikoje ir toliau, iki gimdymo. Įsigytas ypač galingas trimatis echoskopas leidžia mums ženkliai išplėsti ir pagerinti mūsų diagnostines galimybes.

  • Pagrindinė klinikos specializacija – nevaisingumo gydymas.
  • Kita svarbi mūsų veiklos sritis, kurią nuolat plėtojame – kardiologija.

Širdies ir kraujotakos ligos – pagrindinė šio amžiaus sveikatos problema. Širdies ligomis serga įvairaus amžiaus žmonės, taip pat ir naujagimiai. Širdies ir kraujagyslių ligų sukeltos mirtys sudaro daugiau kaip 50 proc. visų mirčių Lietuvoje. Pasauliniu mastu širdies ir kraujagyslių ligų statistika dar įspūdingesnė. Koronarinė širdies liga ypač dažna neįgalumo ir priešlaikinės mirties priežastis.

Siekdama, kad klinikoje būtų teikiama kuo visapusiškesnė reikalinga pagalba, kilo mintis įkurti kardiologinį kabinetą, kur ir mažiems, ir suaugusiems pacientams būtų teikiama specialistų pagalbą.

Šiandien mes teikiame visas antro lygio paslaugas. Klinikoje dirbantys gydytojai yra ypač aukštos kvalifikacijos specialistai. Visa medicinos centro komanda dirba tam, kad mūsų pacientai susilauktų ir augintų sveikus vaikučius bei patys būtų sveiki ir laimingi.

Gyd. Jolanta Sąlygienė,
Klinikos vadovė

www.Jolsana.lt